+90 546 601 6583

Biz kimiz?

Biz gezmeyi,araştırmayı,öğrenmeyi,fotoğraf çekmeyi,yeni insanlar tanıyıp dostluklar kurmayı ve insanların mutluluklarıyla mutlu olan, birbirini çok sevip bir ömür boyu birlikte olmaya evet diyen kendi halinde bir fotoğrafçı çiftiz.

Neden fotoğrafçılık derseniz kısaca, işimiz bize hiç tanımadığımız sizlerin hayatlarının en mutlu gününde yanınızda olmayı, size o özel gününüze ömür boyu bakacağınız fotoğraf kareleri vermeyi, o anki mutluluğunuza şahit olup ölümsüzleştirmemizi sağlıyor.. İnsanların içindeki güzelliklerini ve mutluluklarını görüp o an çekebilme imkanı veriyor. İşte bu yüzden yaptığımız işi seviyoruz ve elimizden geldiğince de sizlerin mutluluğunuza ortak olmaya çalışıyoruz..Neyi Amaçlıyoruz?

Kayseri ve Türkiye genelinde alışılmışın dışında standart düğün fotoğrafçılığına farklı bir soluk getirerek daha zarif, doğal, içten ve samimi bir fotoğraf çekim anlayışıyla çalışmaktayız. Asıl gayemiz, çiftlerimizle birlikte onların en mutlu günlerini ve en özel anlarını ölümsüzleştirmek, onlara fotoğraflarına her baktıklarında o anki duygularını tekrar yaşatabilmektir. Her zaman daha çok çalışıp daha çok araştırarak kendimizi geliştirmekteyiz. Sizlere daha iyi bir hizmet sunmak ve sektörün ön sıralarında kalmak için elimizden geleni yapmaktayız.

 

 

Fotoğrafçı çiftten ince dokunuşlar,

Doğal kareler, zarif detaylar..   • Rahle Rabia Türkay
    Photographr
  • Seyfi Türkay
    Photographr/Photoshop Designer